Mūsu dizaina trofejas Eiropas BMX čempionātā

06.10.2019 16:48

Radām kopā veidotā dizaina trofejas tiek pasniegtas BMX Eiropas čemionātā. Raksts citēts no  portāla www.valmieraszinas.lv : 

“Radām kopā” serviss un darbs – veiksmes atslēga izaugsmei

Ne vienam vien vidzemniekam ir pazīstams “Radām kopā” nosaukums. Ar šī uzņēmuma palīdzību piemērotāko risinājumu raduši daudzi klienti, izvēloties sev atbilstošāko un tīkamāko apdrukas variantu uz vairāk nekā 5000 priekšmetiem.

“Radām kopā” nesenākais veikums bija apskatāms šī gada skaļākajā notikumā Valmierā – Eiropas čempionātā BMX, kur uzvarētājiem tika pasniegtas tieši šī uzņēmuma speciāli izstrādātās trofejas.

Bet kā tas ir iespējams – sasniegt izaugsmi un kļūt pamanāmiem starp visiem nozares pārstāvjiem? “Radām kopā” gadījumā tie ir trīs svarīgi stūrakmeņi:

-attieksme pret klientiem;
-profesionālisms;
-pieejamība.

Katram klientam sava pieeja

Cik klientu – tik vēlmju, un “Radām kopā” uzdevums ir piepildīt ikvienu klienta ieceri. Katram, vēršoties pie “Radām kopā”, ir divas iespējas – izvēlēties kādu iepriekš veidotu dizainu vai kopā ar komandu rast savu unikālo redzējumu vēlamajā formā un veidā. “Radām kopā” katrs klients un viņa vēlmes ir pirmajā vietā, jo tikai tā iespējams sasniegt rezultātu, kas apmierinās gan pasūtījuma veicējus, gan izpildītājus.

Profesionālisms katrā veikumā

Lai nodrošinātu kvalitatīvu servisu, nepieciešami zinoši un spējīgi speciālisti. Ar to lepojas arī “Radām kopā” kolektīvs, kas apvieno savas jomas speciālistus, kuri ar darbu gatavi apliecināt savas spējas. Kvalitātes latiņa aug ar katru klientu, izpildot klientu vēlmes un realizējot visdažādākos projektus, kuros ieliktas gan klientu vīzijas, gan speciālistu prasmes un darbs.

Pieejams ikvienam, arī Jums

“Radām kopā” pieejamība mērāma no dažādām perspektīvām:

Cena.Viens no svarīgiem noteikumiem, kas rada pieejamību klientiem, ir cena. “Radām kopā” pakalpojumu cena, to savienojot ar sniegto kvalitāti, ir adekvāta un ļauj izcelties starp konkurentiem;

Piegāde un pasūtījumu veikšana. Ja klienti nevar apmeklēt “Radām kopā” biroju Valmierā, nav pamata satraukumam, jo iespējams veikt pasūtījumus elektroniski, sazinoties ar uzņēmumu, kā arī saņemt vēlamo pasūtījumu visas Latvijas ietvaros.
Ir svarīgi sevi pierādīt ar darbiem, nevis vārdiem, un “Radām kopā” to ir gatavi apliecināt ikvienam. Ja vēlaties izstrādāt savu unikālo dizainu uz kāda priekšmeta, vai gribat vērsties ar iepriekš izstrādātu vīziju pie profesionāļiem, apmeklējiet www.radamkopa.lv vai rakstiet uz radamkopa@radamkopa.lv un rodiet piepildījumu savām idejām!

 

BACK TO TOP